pic1Nežinote kaip vaikui/ugdytiniui suprantamai paaiškinti su lytiškumu susijusias temas? Suglumstate, kai mažieji užduoda „nepatogius“ klausimus?

Pedagogus, vaikų ir šeimos psichologus, socialinius pedagogus ir darbuotojus bei visus, kurie nori ugdyti ir auginti vaikus, turinčius sveiką požiūrį į save ir savo kūną bei gerbiančius kito privatumą, kviečiame į 4 val. trukmės seminarą Vilniuje.

Interaktyvių užsiėmimų metu gilinsimės į priežastis, kodėl yra nejauku kalbėtis lytiškumo temomis, nagrinėsime, kaip konstruojama lytis, kokios lyčių vaidmenų stereotipų priežastys bei pasekmės, aptarsime mitus ir nepagrįstas baimes, su kuriomis susiduriame vien todėl, kad neturėjome lytinio ugdymo.

Per seminarą sužinosime, kaip bendrauti su vaiku tam tikru jo raidos tarpsniu iki 8 metų, pateiksime rekomendacijų, kaip naudotis knyga „Kaip atsiranda vaikai“, ir išbandysime save pačiose „nepatogiausiose“ situacijose.

Seminarą ves edukologė Vilma Gabrieliūtė ir psichologė Giedrė Gutautė Klimienė

Seminaro dalyviams išduodami neformalaus ugdymo pažymėjimai, taip pat dovanų gausite spalvingą Cory Silverberg knygą „Kaip atsiranda vaikai“.

Seminaras vyks Vilniaus m. centre, vasario 7 d., šeštadienį, 12:00 – 16:00 val.
Registracijos kaina VIKO studentams – tik 10 Eurų.
Kreipkitės el. paštu: ivairovesnamai@gmail.com

pic2