Vasario 25 dieną Vilniaus lopšelyje-darželyje „Vėjelis“ vyko respublikinio priešmokyklinukų sporto projekto „Mažųjų olimpiada 2016“ pirmasis tarpdarželinis estafečių etapas. Jame dalyvavo ir bendradarbiavimą tarp įstaigų-socialinių partnerių stiprino pradinio ugdymo pedagogikos PU14 grupės studentės Viktorija Gripinska ir Miglė Guogytė.
Projekto tikslai skatina populiarinti olimpines idėjas priešmokyklinio amžiaus vaikų tarpe, formuoti teigiamą požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, tenkinti prigimtinį vaikų judėjimo poreikį.
Projekto organizatoriai Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) ir Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas (LTOK) siekia visos respublikos pedagogų tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo, teikiant profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.
Džiaugiamės, jog Vilniaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ auklėtinius drąsinusios ir palaikiusios, organizacinėje veikloje pagelbėjusios PU14 grupės studentės prisidėjo prie pergalės, kuri padovanojo komandai kelialapį į antrąjį-miesto finalo etapą!
Parengė kūno kultūros didaktikos dalyko asistentė Vilija Gerasimovičienė

Foto1

Foto2