Gegužės 2-11 dienomis Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto lektorė, ERASMUS+ koordinatorė Justina Jančauskaitė lankėsi  Anne Frank House  (AFH) organizacijoje Nyderlanduose. Vizito metu buvo pristatyta PDF kuruojamo projekto, edukacinės parodos  „Leiskite man būti savimi…“  veikla Lietuvos mokyklose. Paroda yra skirta kalbėti apie patyčių prevenciją mokyklose, pasitelkiant Annos Frank gyvenimą Antro pasaulinio karo metais. Su partneriais suplanuotos ateinančių mokslo metų edukacinės  veiklos.

Gegužės 8-10 dienomis vyko „ToolKit“ ekspertų susitikimas, kurio pagrindiniai tikslai buvo pasidalinti bendraamžių švietėjų patirtimis skirtingose šalyse, susipažinti su įvairiomis temomis ir veiklomis „ToolKit“ leidinyje, ir parengti veiksmų planą šio projekto įgyvendinimui skirtingose šalyse.

Pedagogikos fakultetas džiaugiasi galėdamas bendradarbiauti su socialiniais parneriais Anne Frank House, kurie užsiima edukacine veikla visame pasaulyje. Lietuvoje jų vykdomos veiklos padeda kovoti prieš diskriminaciją ir patyčias šalies mokyklose.