2022 m. spalio 24–27 dienomis Pedagogikos fakulteto Edukologijos katedros lektorės Inga Bertašienė ir Elida Aršavskienė bei Socialinės gerovės katedros lektorės Rita Virbalienė ir Diana Mačiuikienė pagal Erasmus+ programą lankėsi Vroclavo universiteto Pedagogikos institute (Lenkija). Vizito metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės tyrimų ir studentų mobilumo plėtros srityse.
Pedagoginių studijų studentams Inga Bertašienė ir Elida Aršavskienė skaitė paskaitas apie kalbinių gebėjimų ugdymo galimybes organizuojant kūrybines veiklas, užduočių diferencijavimo galimybes atliepiant mokinių gebėjimus ir poreikius. Taip pat aplankyta pradinė mokykla (Szkoła Podstawowa Nr 82 im. Budowniczych Wrocławia), kurioje didelis dėmesys skiriamas kalbinių gebėjimų ugdymui, nes šioje mokykloje mokosi mokiniai, augę skirtingoje kalbinėje aplinkoje. Vizito metu mokiniams papasakota apie Lietuvą, pasimokytos mandagumo frazės lietuvių kalba, susitikimo metu su mokyklos direktore ir pedagogais aptartos bendradarbiavimo galimybės.
Rita Virbalienė ir Diana Mačiuikienė dalyvavo susitikimuose ir diskusijose su socialinio darbo, neįgaliųjų integracijos ir bandomosios resocializacijos tyrimus atliekančiais mokslininkais. Vizito metu lektorės lankėsi Vroclavo pataisos namuose Nr.1 (Zakład Karny Nr 1 we Wrocławiu), susipažino, kaip vykdoma kardomoji priemonė – laisvės atėmimo bausmės asmenims, kuriems bausmė paskirta atlikti kalėjime, pataisos namuose veikla. Su pareigūnais diskutavo socialinio darbo su nuteistaisiais, nuteistųjų neįgaliųjų reabilitacijos ir integracijos bei nuteistųjų rengimo gyvenimui laisvėje temomis.
Spalio 26-27 dienomis vyko tarptautinė konferencija  „XXXIV pedagogikos forumas“, kurios metu apie ugdymo problemas ir švietimo ateities iššūkius diskutuota su kolegomis iš kitų Europos šalių. Konferencija organizuota Vroclavo universiteto Pedagogikos instituto 75-mečio proga.