Vasario 10 d. Vilniaus kolegijos direktorius dr. Gintautas Bražiūnas ir Šiaulių universiteto rektorius prof. dr. Donatas Jurgaitis parašais patvirtino susitarimą plėtoti bendradarbiavimą. Tikimasi, jog itin aktyviai bendradarbiavimą plėtos Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas ir Šiaulių universiteto Ugdymo mokslų ir socialinės gerovės bei Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetai.

Pedagogikos fakultete apsilankęs Šiaulių universiteto Studijų prorektorius dr. Remigijus Bubnys, Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos vyresnioji specialistė Tatjana Bakanovienė bei dėstytojai susitikimo su Fakulteto dekane Vaiva Juškienė ir katedrų vedėjais aptarė galimybes šioms aukštojo mokslo įstaigoms artimiau bendradarbiauti.

Vėliau Šiaulių universiteto dėstytojai susitiko su Fakulteto studentais ir absolventais. Auditorijai buvo pristatytos galimybės Vilniaus kolegijos absolventams toliau tęsti studijas Šiaulių universitete. Šiaulių universiteto dėstytojai skatino Kolegijos studentus ir absolventus tęsti mokslus magistrantūroje ar net doktorantūroje.

Foto1

Foto2

Foto3