2017 m. spalio 30 d. Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultete vyko seminaras „Vaivorykštė“ + Robotika = sėkmingas integruotas ugdymas, kurį vedė leidyklos „Baltos lankos“ vadovas, vadovėlių bendraautorius, integruoto vadovėlio pradinėms klasėms „Vaivorykštė“ vadovas doc. dr. Saulius Žukas bei „Robotiados“ vadovas, išradėjas Kristijonas Vasiliauskas.

Integruoto vadovėlio pradinėms klasėms „Vaivorykštė“ kūrėjai artimiau supažindino seminaro dalyvius su integruoto ugdymo metodika ir jos galimybėmis, su siūlomomis naujovėmis šiuolaikinėje mokyklos klasėje, pademostravo integravimo pavyzdžių ir atsakė pedagogams į rūpimus klausimus. Susitikimo metu seminaro dalyviai sužinojo daugiau apie pradinių klasių integruoto ugdymo vadovėlius bei apie integruoto mokymosi naudą mokytojams ir mokiniams.

Seminaro metu taip pat buvo pristatytas bendras vadovėlių leidėjų bei „Robotikos akademijos“ projektas, kuriuo siekiama neformalųjį ugdymą susieti su formaliojo ugdymo programa ir abu ugdymo tipus apjungti patraukliu mokiniui būdu.