Balandžio 24–28 d. Vilniaus kolegijoje vyko Tarptautinė savaitė, kurios metu Pedagogikos fakultete paskaitas vedė 5 lektoriai iš 3 šalių.

Michael Daly iš Airijos studentus ir fakulteto bendruomenę mokė savi-lyderystės įgūdžių darbe ir gyvenime. Praktiniais patarimais ir pratimais svečias skatino susikurti laimingą gyvenimą. Nors tema skamba gana sudėtingai, M. Daly sugebėjo įkvėpti paskaitos dalyvius susimąstyti apie savo tikslus ir suteikė žinių, kaip juos įgyvendinti. Ilgametę dėstytojo patirtį turintis svečias iš Airijos patarė, kaip mėgautis gyvenimu patiriant mažiau streso.

Dorine Hulshof iš Nyderlandų mokė, kaip kūrybiškai spręsti problemas. Studentams ji pateikė naudingų praktinių patarimų, padedančių kiekvienam lavinti savo kūrybinį mąstymą ieškant sprendimų įvairioms problemoms. Įdomaus seminaro metu studentai išmoko kūrybiškų bendravimo metodų, padėsiančių būsimame darbe.

Brigitte Mouffe ir Denise Nieuwejaers iš Belgijos vedė integruotą pamoką, kurios metų studentai susipažino su savo pojūčių ir judesių galimybėmis. Pamokos dalyviai aktyviai leido laiką atlikdami įvairius pratimus ir šokius.

Walter van Wingerded iš Nyderlandų kalbėjo apie istorijos pasakojimo metodus. Lektorius studentus supažindino su esminiais istorijų pasakojimo vaikams principais. Vienas patarimų – pasakos neįsiminti žodis žodin, o ją pateikti vaizdais ir pojūčiais. Toks pasakojimo metodas labai naudingas vaikus supažindinant su įvairiomis temomis, kurias aptarti kartais būna sudėtinga.