2023 m. birželio 19-23 d. Vilniaus kolegijoje vyko Tarptautinė personalo mokymų savaitė “Demand – Based Research in Higher Education”, kurioje dalyvavo net 50 svečių iš įvairių pasaulio šalių aukštųjų mokyklų. Visą savaitę dalyviai dalijosi savo patirtimi, dirbo grupėmis, taip pat dalyvavo mokymuose, kuriuos vedė Ruth Moran (Airija), Sibylle Heilbrunn (Izraelis) ir Yariv Itzkovich (Izraelis).

Tarptautinės mokymų savaitės dalyviai lankėsi Vilniaus kolegijos fakultetuose ir, žinoma, neaplenkė Pedagogikos fakulteto. Mūsų fakultete apsilankė svečiai – Olha Palekha, Maryna Teslenko (Poltava V.G.Korolenko National Pedagogical University, Ukraina) ir Anja Kaschek (University of Education Schwabisch Gmund, Vokietija). Susitikime dalyvavo fakulteto dėstytojai ir administracijos atstovai – dekanė Vaiva Juškienė, Edukologijos katedros vedėja Lina Pečiulienė, Socialinės gerovės katedros vedėja Dalia Kačinaitė – Vrubliauskienė, lektorė ir Erasmus+ programos koordinatorė Dovilė Miknaitytė, Projektų vadovė Aušra Simoniukštytė. Buvo aptartos bendradarbiavimo, naujų projektų įgyvendinimo, studentų ir personalo mobilumo galimybės. Taip pat dalijamasi mokslinės veiklos patirtimis.

Tarptautinę personalo mokymų savaitę vainikavo Tarptautinis vakaras su šokių ir dainų ansambliu „Voruta“, kuriame pasirodė ir Pedagogikos fakulteto lektorė Dovilė Miknaitytė.