Balandžio 23-ąją Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto bendruomenė paminėjo Tarptautinę knygos ir autorių teisių dieną. Minint šią dieną buvo surinkta knygų, kuriomis bus pasidalinta su senelių namų gyventojais bei dienos centrais, šeimynų vaikais.

Pasak V.Tekerėjaus, ,,Knygos nuskaidrina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina jį tauriausiems siekiams, aštrina protą ir švelnina širdį.“ Pradinio ugdymo pedagogikos studijų programos antrakursės mokyklose surengė skaitymo pamokas, kurių metu vaikai skaitė savo mėgstamą knygą. Studentės kvietė mokinius atlikti kūrybines užduotėles bei paskaityti ištraukas iš O. Proislerio knygos „Raganiukės“, taip atkreipdamos dėmesį į knygos svarbą, skaitymo naudą, vaizduotės ugdymą(si), žodyno turtinimą ir daugybę kitų dalykų.

Būsimos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo pedagogės bei Fakulteto absolventės drauge su savo ugdytiniais kūrė interaktyvius pasakojimus, iliustruotas angliškų sudurtinių žodžių knygeles bei vaikų perskaitytų knygų knygeles.

„Pasaulinė knygos diena – tai puiki proga priminti visiems knygos vertę. Priminti ir pristatyti kitos šalies, Portugalijos, studentams savo šalies kultūrą ir kartu pačioms susipažinti su šios tautos kultūra“, – dalijosi mintimis šiuo metu pagal Erasmus+ mainų programą Coimbros universitete studijuojanti pradinio ugdymo pedagogikos antrakursė Violeta Muliuolytė.

Galerija