2024 m. balandžio 4 d. Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto Pradinio ugdymo PU22S grupės studentai lankėsi Vilniaus lopšelyje-darželyje „Vandenis“.

Studentams buvo įdomu susipažinti su savita darželio vidaus ir lauko edukacine aplinka, orientuota į fizinį aktyvumą, sveikatos stiprinimą, apsilankyti įstaigos naujai įrengtoje multisensorinėje erdvėje „Ramybės sala“, susipažinti su šiuolaikiškomis edukacinėmis priemonėmis įvairių poreikių vaikams.

Vizito metu studentai pristatė savo kūrybos metodines priemones („Dinozauro spygliai“, „Kamštelių matematika“, „Krokodilai lygina“, „Surask skaičiaus kaimyną“ ir kt. vaikų loginiam, matematiniam, kalbos ir pažinimo gebėjimas ugdyti) bei turėjo galimybę jas išbandyti su priešmokyklinio amžiaus vaikais. Studentai pasidalino patirtimis ir džiaugėsi, kad edukacinės priemonės sužadino vaikų smalsumą, aktyvų įsitraukimą ir dalyvavimą.

Įstaigos direktorė Sandra Keršienė studentams skaitė pranešimą ir supažindino su priešmokyklinio amžiaus vaikų kompetencijų plėtote, aptarė šiuolaikines ugdymo strategijas ir metodus bei pristatė projekto ir STEAM metodo taikymo darželyje praktinius pavyzdžius.