2019 m. balandžio 17 d. Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultete vyko seminaras-dirbtuvės „Ikimokyklinis ugdymas per žaidimą: ugdykime vaikus, kurie pakeis ateitį“.

Žaidimas yra veiksmingiausia ir lengvai suprantama kalba vaikams. Būtent žaidimas yra „LEGO“ Education – pagrindinis mokymosi elementas.  „Baltic Orbis“ UAB pardavimų vadovas Rimantas Burnickis pristatė LEGO Education ugdymo metodiką ikimokykliniam ugdymui. Būsimi pedagogai praktiškai susipažino ir išbandė šių produktų naudojimą ankstyvajam STEAM mokymui su STEAM Parko rinkiniu, ankstyvąjį programavimą ir algoritminio mastymo ugdymo galimybes su „Programavimo traukiniu“, socialinės ir emocinės vaiko raidos ugdymo galimybes su rinkiniais „Mano emocija“ bei „Mano miestas“.

Leidyklos „Baltos lankos“ direktorius dr. Saulius Žukas ir Rita Mikelionytė pristatė integruoto vadovėlio priešmokykliniam ugdymui priemonę „Katino dienos“ ir jos galimą pratęsimą panaudojant edukacines bitutes „Bee-Bot“. Pastaroji priemonė leidžia priešmokyklinio ugdymo procesą praplėsti programavimu, iššifravimu bei inovatyviu problemų sprendimu.

Seminare „Ikimokyklinis ugdymas per žaidimą: ugdykime vaikus, kurie pakeis ateitį“ lektoriai atsakė į klausimus:

Ką turėtume duoti vaikams, kuriems turės pakeisti mūsų ateitį?

Kokias kompetencijas ir įgūdžius jie turėtų įgyti?

Ar galime padėti šiam vystymuisi nuo ankstyvo amžiaus panaudojant mokymasi per žaidimą metodą?

Ir kaip mūsų pastangos gali paveikti mūsų vaikų sėkmę ateityje?

Galerija…