Sveikiname visus, kurie yra arba buvo Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto studentai, ir tuos, kurie nori tapti tokiais, su Tarptautine studentų diena! Ši diena yra puiki proga ne tik švęsti savo studentišką gyvenimą, bet ir pasidalinti savo nuostabia mokymosi ir gyvenimo patirtimi su kitais studentais ir fakulteto draugais.

Norėdami įkvėpti studentus pasinaudoti nuostabiomis Erasmus mainų programos teikiamomis galimybėmis, studentų mokslinė draugija (SMD) (https://pdf.viko.lt/studentams/studentu-moksline-draugija) organizavo renginį „Pedagogikos fakulteto studentų profesinio ir asmeninio augimo galimybės per Erasmus mainų programą“.

Renginio metu Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto studentai SMD pirmininkė Radvilė Jakštonytė, SMD narys ir Studentų atstovybės (SA) pirmininkas Mantas Janušauskas, SA administratorė Ema Balašauskaitė, SA žmogiškų išteklių koordinatorė ir SMD narė Karolina Dubosaitė, kurie jau patyrė Erasmus mainus, pasakojo apie savo studijų ir praktikos nuotykius, kultūrinius skirtumus ir bendravimą su vietiniais studentais bei kelionių įspūdžius. Renginio metu dalyviai sužavėti klausėsi apie Erasmus mainų programos privalumus ir iššūkius. Erasmus mainų programa yra Europos Sąjungos iniciatyva, kuri leidžia studentams studijuoti arba atlikti praktiką kitose Europos šalyse. Erasmus mainai padeda studentams tobulinti savo profesines ir asmenines kompetencijas, mokytis naujų kalbų, susipažinti su kitomis kultūromis ir prisidėti prie Europos integracijos.

Informaciją parengė dr. Renata Kondratavičienė, studijų skyriaus vedėja, SMD kuratorė.