2024 m. balandžio 25 d. Kauno kolegijoje vyko jau tradicine tapusi Tarptautinė mokslinė studentų konferencija “Idėjų forumas”. Konferencijoje dalyvavo ir Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto studentės Šarūnė Matulytė (VP21AS), Inga Stanulevič (VP21AS), Aušra Juškienė (VP21AS) ir Jurgita Budrytė – Diržienė (VP21AS). Studentės parengė pranešimą  – “Kaip meninių veiklų perkėlimas į lauko aplinką skatina vaikų kūrybiškumą?”.  Darbo vadovė – lekt. Dovilė Miknaitytė.

Studenčių pranešimas sulaukė didelio susidomėjimo, nes tai yra itin aktuali tema.  Šiandien ugdymo procese susiduriama su iššūkiu, kuris yra susijęs su nepakankamu meninių veiklų organizavimu išorinėje aplinkoje. Tai apriboja vaikų galimybes išreikšti savo kūrybiškumą. Meninių veiklų perkėlimas iš patalpos į lauką gali suteikti vaikams galimybę tyrinėti, naudoti gamtos elementus savo kūryboje ir atrasti naujus būdus, kaip išreikšti save. Todėl kūrybiškumas per menines veiklas turėtų būti skatinamas ne tik grupės, bet ir lauko aplinkoje.

Konferencijoje virtualų pranešimą pristatė ir socialinio darbo studijų programos studentė Diana Kondratavičiūtė, darbo vadovė dr. Renata Kondratavičienė. https://ideasforum.kaunokolegija.lt/blue-bot-robotu-naudojimas-romu-vaiku-programavimo-igudziu-ugdyme/