Kas nutinka, kai studentams nori suteikti dar daugiau galimybių tobulėti? Tiesiog imi ir sugalvoji, kaip. Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas be kitų studijų programų vykdo ir socialinio darbo studijų programą. Viena iš specializacijų – socialinis darbas bausmių vykdymo sistemoje.
Ieškodami daugiau studentų praktikos galimybių, pasirašėme sutartį su Vilniaus pataisos namais. Sutarty numatyta, jog Socialinio darbo studijų programos studentai galės atlikti praktiką Vilniaus pataisos namuose. Vilniaus pataisos namų direktorius Arvydas Ižička akcentavo socialinių darbuotojų poreikį bei įvairių socialinės reabilitacijos veiklų prasmę bausmių vykdymo institucijose. Susitikimo metu buvo aptarti ir darbo bausmių vykdymo sistemoje ypatumai, pasiekimai, grėsmės ir sunkumai. Fakulteto psichologijos dėstytoja Agnė Grušauskaitė ir Studijų skyriaus vedėja Renata Kondratavičienė dalijosi įžvalgomis, kas lemia darbuotojų psichologinį atsparumą, dirbant bausmių vykdymo sistemoje ir kaip jį sustiprinti.

Tad jei patinka iššūkiai ir ieškote studijų, kokių nesitikit rasti Lietuvoje, kviečiame rinktis Vilniaus kolegijos siūlomą Socialinio darbo studijų programą (galimos specializacijos: darbas su kurčiųjų bendruomene; darbas su pagyvenusio ir senyvo amžiaus žmonėmis; socialinis darbas bausmių vykdymo sistemoje)