2016 m. birželio 19 d. Lietuvos futbolo federacijos stadione moterų taurės finalo bei prasidėjusio Europos futbolo čempionato 2016 proga judėjimas „Moterys už futbolą“ surengė moterų futbolo konferenciją „Moterys už futbolą-MES JĖGA!”, kurioje dalyvavo ir Vilniaus kolegiją atstovavo dėstytoja Vilija Gerasimovičienė.  Judėjimas „Moterys už futbolą” – tai daugialypė platforma, kuri vienija bendramintes bei suteikia galimybes atsiskleisti, išreikšti save kaip asmenybę, siekti užsibrėžtų tikslų. Konferencija padrąsino moteris tolesnei veiklai, parodė galimybes bei suteikė progą pajausti vienybę ir palaikymą futbolo veiklose. Įkvepiančias istorijas papasakojo sporto komentatorė ir žurnalistė Gintarė Grikštaitė, Lietuvos moterų futbolo asociacijos direktorė Vilma Zurzė, verslininkė Alina Adomaitytė ir iš Etiopijos kilusi aktyvi visuomenės veikėja Eskedar Maštavičienė.

Taip pat Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione vyko įvairūs turnyrai, 106 merginos ir moterys metė iššūkį 11 Vilniaus „Žalgirio“ vyrų, o šventę užbaigė dviejų šiuo metu stipriausių Lietuvos merginų futbolo klubų Šiaulių „Gintros-Universiteto“ ir  Kauno „LSU-Žaros” rungtynės.

Svarbu paminėti tai, kad pedagogikos fakultetas dalyvauja ir LFF futbolo populiarinimo programos „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“ projekte, teikė paraiškas devintame paraiškų teikimo etape, kuriame buvo svarstomos nuo 2016 m. balandžio 1 d. iki 2016 m. gegužės 10 d. pateiktos 92 paraiškos paramai sporto inventoriumi gauti. LFF Paramos futbolui fondo taryba iš viso patvirtino 84 paraiškas: 32 dėl vartų ir 52 dėl kamuolių.

Pedagogikos fakulteto paraiškos kamuoliams ir vartams buvo patvirtintos!

 

Nuorodos internete:

 

Foto1

Foto2