Toliau skleidžiame savo gerąją patirtį. Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas antrus metus bendradarbiauja su UAB „Biznio mašinų kompanija“ (BMK), išbandydamas įmonės siūlomas priemones bei kurdamas metodinius šių priemonių taikymo scenarijus.

2018 m. lapkričio 23 d. LITEXPO vykusios parodos „Mokykla 2018“ dalyviams UAB ,,Biznio mašinų kompanijos“ atstovė Rūta Kairytė papasakojo apie naujausius produktus, skirtus ikimokykliniam, priešmokykliniam ir pradiniam ugdymui, bei kaip geriausiai priimti reikiamą sprendimą.

Praktinio seminaro metu Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto lektorės Natalija Ignatova ir Renata Kondratavičienė, pradinio ugdymo programos studentė Ernesta Vasyliūtė pademonstravo, kaip Pradinio ugdymo studijų programos studentai naudoja Blue-bot robotukus padėti vaikams sukurti ir papasakoti istoriją, mokytis kurti žaidimus ir jų taisykles.

Ši veikla padėjo dalyviams praktiškai išbandyti, kaip ugdyti vaikų ir jaunesnių klasių mokinių programavimo pradmenis kuriant žaidimus ir pasakojant istorijas. Pasirinkęs norimą istorijos ar žaidimo temą, pedagogas gali padėti vaikams ugdytis atitinkamus savęs pažinimo, socialinius įgūdžius, kūrybiškumą, įtvirtinti įvairių dalykų žinias, gebėjimus ir nuostatas.