Rugsėjo 13-16 dienomis Liverpulyje (Didžioji Britanija) vyko 28-oji Europos aukštojo mokslo asociacijos (European Associacion of International Education – EAIE) metinė konferencija ir paroda, kurioje dalyvavo Pedagogikos fakulteto dekanė Vaiva Juškienė, Tarptautinių ryšių skyriaus projektų vadovė, koordinuojanti nuolatinėms studijoms atvykstančius studentus, Jelena Smalskienė ir Ekonomikos fakulteto lektorė, Erasmus+ programos koordinatorė Danguolė Ignatavičiūtė.
Kasmet dalyvių skaičius vis didėja. Šiemet konferencija sulaukė daugiau nei 5200 dalyvių iš daugiau nei 80 šalių. Šių metų konferencijos tema buvo „Imagine …“ Pasirinkta tema išsakė visų pasaulio edukologų siekį, jog aukštasis mokslas turi griauti sienas, padėti mums jaustis laisviems, prisidėti prie taikos ir lygybės puoselėjimo visame pasaulyje.
Parodoje daugiau nei 200 informacinių stendų dalyviai pristatė savo aukštąsias mokyklas, jų siūlomas paslaugas. Šių metų konferencijoje daug kalbėta apie pabėgėlių švietimo aktualijas ir, žinoma, „Brexit“. Šie du klausimai diskutuoti kalbant apie pedagogų darbą Europoje. Kelti klausimai kokia bus tolesnė ES ir UK partnerystė? Kaip aukštojo mokslo bendruomenės reaguoja ir turėtų reaguoti į švietimo kaitą ir pabėgėlių išsilavinimo siekį.

Vilniaus kolegija atstovauta ne tik diskusijose, bet ir bendrame Lietuvos aukštųjų mokyklų stende „Study in Lithuania“.

Foto1

Foto2

Foto3