2024 m. kovo 5-8 d. Pedagogikos fakulteto lektorė Ramūnė Motiejūnaitė lankėsi Kretos universitete (University of Crete) Graikijoje. Tai universitetas esantis ant Viduržemio jūros kranto, vienas stipriausių universitetų Graikijoje, mūsų fakulteto dėstytoją sužavėjęs savo infrastruktūra ir dėstytojais.

Lektorė vedė paskaitas graikų ikimokyklinio ir pradinio ugdymo studijų studentams. R. Motiejūnaitė su universiteto bendruomene diskutavo, kaip sudominti vaikus fiziniu aktyvumu, kaip kurti naujus judesius panaudojant netradicines priemones bei kaip organizuoti veiklas, mokant olimpinių vertybių. Studentai ne tik klausė, bet ir patys išbandė įvairias veiklas. Paskaitų metu buvo diskutuota, kaip įtraukti įvairias negalias turinčius mokinius į fizinio ugdymo pamokas.
Išvykos metu buvo užmegzti ryšiai su šiuo universitetu ir tikimasi ateityje vykdyti naujus projektus kartu. Taip pat Kretos universitetas labai laukia mūsų studentų, atvyksiančių Erasmus+ mainams. Dėstymo vizitas finansuojamas Erasmus+ projekto lėšomis.