Nacionalinis ir tarptautinis darbas su jaunimu yra įkvepianti ir įvairialypė sritis. Šiais laikais, kai technologinės inovacijos nuolat tobulėja, socialinis darbas su jaunimu taip pat kinta. Jauni žmonės kuria skaitmeninį turinį, skelbia informaciją medijose, bendrauja internetu ir susiduria su dideliu kiekiu skaitmeninės informacijos iš įvairiausių šaltinių. Taigi socialinio darbuotojo gebėjimas valdyti skaitmenines technologijas dirbant su jaunimu itin svarbus. Siekiant tai atliepti, reikia nuolat tobulinti skaitmeninius įgūdžius įgyjant naujų žinių apie informacinių technologijų teikiamas galimybes ir grėsmes.

Taigi, MIP‘o tikslas – mokytis vieniems iš kitų, įkvėpti ir būti įkvėptais bei skatinti studentų bendradarbiavimą tema, kuri daro esminį poveikį socialinio darbo su jaunimu sričiai.

MIP‘o veiklos: tai mišraus pobūdžio MIP‘as, todėl vyks ne tik fiziniai mainai Belgijoje, bet ir vyks internetinis kursas, kurį išklausius reikės atlikti nedidelę internetinę užduotį.

BIP‘o susitikime studentai organizuojamuose seminaruose gaus teorinių žinių iš ekspertų, kurias pademonstruos atlikdami užduotį kartu su studentais iš kitų šalių. Paskutinę MIP‘o dieną studentai organizuos savo veiklą su vietos vaikais ir jaunimu.

Finansavimas: visos dalyvavimo MIP‘e išlaidos dengiamos iš Erasmus+ lėšų.

MIP‘as „Skaitmeninis darbas su jaunimu“ yra 3 kreditų. Taigi, dalyvavusiems MIP‘e studentams, jei norės, bus įskaitomas pasirinktas 3 kreditų apimties laisvai pasirenkamas dalykas (LPD).

Atrankos kriterijai:

  • motyvacija;
  • geros anglų kalbos žinios (ne žemesnės nei B2 lygis);
  • studijavimas Socialinio darbo studijų programoje;
  • dalyvauta 2022 m. MIP‘e „Skaitmeninis darbas su jaunimu“.

Registruotis čia.

Registracija vyksta nuo 2023 m. rugsėjo 4 iki 10 d.