Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas​ jau daugiau nei 10 metų yra Comenius asociacijos narys. Per visą veiklos asociacijoje laikotarpį Fakulteto dėstytojai aktyviai dalyvavo projektinėse veiklose. Comenius asociacija (http://www.associationcomenius.org) jau ne vienerius metus leidžia žurnalą, kuriame publikuojami asociacijos narių moksliniai straipsniai.

Šįsyk žurnalas paskelbė net du straipsnius, kurie parengti bendradarbiaujant Fakulteto dėstytojai, VDU Edukologijos doktorantei, Renatai Kondratavičienei ir Fakulteto absolventėms Valei Kirsienei ir Kristinai Kozlovskajai​.

Be galo džiaugiamės ir didžiuojamės, jog ne tik dėstytojai tobulėja ir siekia mokslo aukštumų, tačiau mokslo keliu veda ir studentus bei absolventus.

Kviečiame skaityti Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto lektorės, VDU Švietimo akademijos doktorantės Renatos Kondratavičienės ir kolegijos Vaikystės pedagogikos studijų programos absolventės, Vilniaus „Atžalyno“ mokyklos–darželio pedagogės Valės Kirsienės parengtą mokslinį straipsnį „COOPERATION BETWEEN PRE-SCHOOL TEACHERS AND PARENTS OF 5-6 YEAR-OLD CHILDREN USING GROUP’S WEBSITE“.

Taip pat raginame pasidomėti dėstytojos Renatos Kondratavičienės ir fakulteto Pradinio ugdymo pedagogikos studijų programos absolventės Kristinos Kozlovskojos straipsniu „PRIMARY STUDENTS’ CREATIVENESS DEVELOPMENT USING EDUCATIONAL GAMES“.

http://www.associationcomenius.org/IMG/pdf/Comenius_journal_2019-2.pdf

#VIKO #VIKOPDF #VIKOPDFmokslas #Vaikystėspedgogika #Pradiniougdymopedagogika #ComeniusAssociation