Kviečiame į  15-ąją Eurazijos kalbų ir socialinių mokslų konferenciją (ECLSS 2023), kuri vyks 2023 m. vasario 25-26 d. Vilniuje, Lietuvoje. Šiais metais konferencija vyks ONLINE platformoje, o sesijos vyks kaip virtualus dalyvavimas ZOOM.

ECLSS 2023, Vilnius, Lietuva, konferencijos kalbos: lietuvių, anglų, lenkų, albanų ir turkų.

ECLSS yra tarptautinė mokslinė konferencija, apimanti pagrindines socialinių mokslų sritis. ECLSS misija – suteikti platformą mokslininkams, akademikams, taip pat kitiems specialistams iš viso pasaulio pristatyti savo tyrimų rezultatus socialinių mokslų srityje. Ši konferencija taip pat suteikia puikias galimybes dalyviams keistis naujomis idėjomis, žiniomis ir patirtimi, užmegzti verslo ar mokslinių tyrimų ryšius ir rasti partnerių būsimam bendradarbiavimui.

Pristatyti pranešimai bus publikuojami ir santraukų, ir pranešimų rinkinyje. Be to, laikantis atitinkamų žurnalų leidybos taisyklių, publikacijos bus siūlomos žurnaluose, indeksuojamuose Web of science.

Konferencijos tikslas taip pat yra remti, skatinti ir suteikti platformą jauniesiems mokslininkams pristatyti savo tyrimus, užmegzti ryšius tarptautinėje kitų jaunųjų mokslininkų bendruomenėje ir konferencijos metu prašyti sėkmingų vyresniųjų mokslininkų įžvalgų ir patarimų.

Anotacijų pateikimo terminas – 2023 m. vasario 20 d.

Registracija:

https://eclss.org/vilnius/registration/

Daugiau informacijos

https://eclss.org/vilnius/