Rugsėjo 2-6 dienomis lektorės Inga Bertašienė, Renata Kondratavičienė ir Natalija Ignatova dalyvavo EERA (angl. European Educational Research Association) organizuotoje Europos edukacinių tyrimų konferencijoje (angl. European Conference on Educational Research) (ECER) Hamburge (Vokietija), kurios tema – „Švietimas rizikos amžiuje“ (angl. Education in an Era of Risk). ECER 2019 konferencijoje dalyvavo beveik 3000 žmonių. Ir 31 tyrėjas iš Lietuvos.

Dvi dienas vyko pradedančių tyrėjų konferencija ir keturias dienas – pagrindinė konferencija. Konferencijos metu kasdien vyko kelios plenarinės sesijos ir jose buvo daromi valandos trukmės plenariniai pranešimai. Kiekvienoje plenarinėje sesijoje dalyvavo šimtai dalyvių. Konferencijos metu puikiai buvo organizuotas stendinių pranešimų pristatymas. Daugiausiai pranešimų buvo pristatyta tradiciniu būdu. Iš viso buvo organizuota keli šimtai sesijų. Konferencijos dalyviai laisvai pasirenka tinklus, sekcijas, sesijas, pranešimus, kurių nori paklausyti, ir veiklas, kuriose nori sudalyvauti.

Tarp sesijų pertraukų metu buvo galimybė pabendrauti su kolegomis iš kitų šalių. Vakarais vykdavo socialiniai renginiai. Visi konferencijos dalyviai galėjo Hamburge nemokamai naudotis visomis transporto priemonėmis.

Lektorės Inga Bertašienė, Renata Kondratavičienė ir Natalija Ignatova skaitė pranešimus edukologijos temomis („Employing a Model of Students Creativity Development for Teacher Training“ bei „ICT Use for Designing Proactive Personalizing Learning Activities in Primary Teachers’ Education”), diskutavo su konferencijos dalyviais.