Radvilė Jakštonytė – Pradinio ugdymo studijų programos  II kurso studentė, kuri šį pusmetį studijuoja Danijoje pagal Erasmus+ mainų programą. Mergina itin džiaugiasi studijomis ir nori paskatinti išvykti studijuoti ir kitus studentus.
Radvilė siunčia jums linkėjimus ir štai kokiais įspūdžiais ir patarimais dalijasi:
* Būkite drąsūs – sveikinkitės su visais (net ir ne jūsų grupiokais:) ). Nedideliuose universitetų miesteliuose paprastai žmonės būna draugiški ir “ištroškę” naujų pažinčių su kitataučiais atvykėliais.
* Dalyvaukite renginiuose bei tapkite studentų komiteto dalimi. Taip ne tik susirasite naujų draugų, bet ir įgysite naujos patirties, praleisite daugiau laiko su vietiniais studentais :).
* Dažnai būnant nutolus nuo didžiųjų miestų, susisiekimas tampa šiek tiek keblesnis. Kreipkitės į savo vietinius grupiokus ir paprašykite kartu aplankyti jiems pažįstamas įdomias vietas (gal stebėsite briedžius, žygiuosite senoje girioje ar net aplankysite kitą šalį (mano patirtis).
* Savaitgalius skirkite gretimų gyvenviečių pažinimui, jose slepiasi daug netikėtų grožybių.
* Aplankykite kiekvieną meno galeriją ir muziejų. Menas yra unikaliausias būdas pažinti ir suprasti kuo “kvėpuoja” šalies žmonės.
Taigi, štai koks tas stebuklingas receptas į neužmirštamų patirčių kupiną Erasmus+ patirtį: būkite atviri, draugiški, smalsūs ir entuziastingi!
Kelios dėmesio vertos vietos, kurias būtina aplankyti Danijoje – Fanø sala, Aarhus, Kopenhaga.