Balandžio 18 d. būsimosios pradinio ugdymo pedagogės drauge su Fakulteto dėstytojomis  M. Mikelioniene ir G. Stankūnaite lankėsi Saugomų teritorijų Nacionaliniame lankytojų centre.

Centre studentės susipažino su galimybėmis centro erdves išnaudoti ugdant pradinukus. Centro ekspozicija leidžia vaikus supažindinti ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio saugomomis teritorijomis. Lietuvoje esantys 5 nacionaliniai, 30 regioninių parkų, 3 valstybiniai gamtiniai ir 2 kultūriniai rezervatai, apie 300 draustinių, daugiau kaip 500 valstybės saugomų gamtos paveldo objektų suteikia galimybes organizuoti ne tik formalias, bet neformalias ugdomąsias veiklas pradinukams.

Apsilankiusios centre studentės ne tik pačios pagilino savo žinias apie gamtos ritmą ir cikliškumą, bet turėjo galimybes modeliuoti, kaip  vizualiai patrauklias centro veiklas išnaudoti ugdymo procese.

Centro lankytojas pasijunta tarsi gamtos apsuptyje: žolynai, paukščiai, žiogai aplinkui, o užvertus galvą – debesys. Kiekvienas ekspozicijos lankytojas tampa aktyviu dalyviu, galinčiu liesti, klausyti, pajausti. Mažiesiems lankytojams įrengti interaktyvūs žaidimai.