Birželio 28 d. Pedagogikos fakulteto dekanė Vaiva Juškienė ir Edukologijos katedros vedėja Lina Pečiulienė dalyvavo Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) ir Europos Komisijos TAIEX renginyje „Kuriant nacionalinę žmogiškųjų išteklių sistemą: pedagogų poreikio prognozavimas“. Pirmoje renginio dalyje buvo pristatomi pirmąkart sukurtos ir įgyvendinamos sistemos rezultatai – pedagogų poreikio darbo rinkoje prognozės, antroje renginio dalyje vyko panelinė diskusija, kurią moderavo Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Unė Kaunaitė.
Diskutuoti buvo pakviesti LR Švietimo ir mokslo viceministras dr. Giedrius Viliūnas, Vilniaus kolegijos Edukologijos katedros vedėja Lina Pečiulienė, profesorė emeritė Áine Hyland (University College of Cork, Ireland), Thomas Lockhart (Department for Education, the UK) ir MOSTA Studijų politikos ir karjeros analizės skyriaus vadovas Gintautas Jakštas. Diskusijos paskirtis buvo aptarti valstybės žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir prognozavimo vaidmenį.
Po pietų pedagogų rengimo centrai, kuriems priklauso ir Vilniaus kolegija, buvo kviečiami dalyvauti pristatyme ir diskusijoje, skirtuose aptarti pedagogų rengimo centrų efektyvų veikimą ir tam skirtą naująjį projektą.