„Vaikai, namai, darbas, šeima: visa tai atima tiek laiko ir energijos, jog rasti laiko pasirūpinti savimi, savo grožiu neretai moteriai tampa tikru iššūkiu. Galvotrūkčiais šoki iš lovos, puoli po dušu ir greičiau nei kareivis apsirengusi skubi gaminti pusryčių šeimai… Ar atpažįstate save? Profesionalus makiažas, kruopščiai parinkti drabužiai – tai reti, lyg paslapčia pavogti malonumai“, ‒ svarsto Vilniaus kolegijos įsteigto darželio „Vikutis“ vadovė Jurgita Raščienė. – „Projektas „Papuoškime MAMĄ“ – tai maža iniciatyva turinti didelį tikslą“.

Artėjančios Motinos dienos proga darželio vadovei kilo mintis padėti darželio „Vikutis“ vaikučių mamoms rasti laiko sau, bet tuo pat metu praleisti laiką su vaiku. Nesinorėjo iš vaikų atimti mamų dėmesio, o skubant leisti tik čiuptelti minutę laiko sau, todėl pusdienis vaikų žaidimo kambaryje „Mažųjų Karalystė“, pasidabinus puošniomis suknelėmis iš „Lapės spintos“, leido mamoms sustabdyti laiką ir skirti jį sau, pasinerti į grožio ir meilės terapiją.

Sekmadienio popietę mamos su vaikučiais susirinko tikėdamosi mažo stebuklo. Makiažo specialisčių ir šukuosenų meistrių komanda sukūrė mamoms išskirtinius įvaizdžius. Kiekvienas galėjo daryti tai, ką mėgsta: vaikai žaisti ir šėlioti, mamos atsipalaiduoti ir mėgautis grožio meistrų procedūromis: gaiviu makiažu bei šukuosenomis, rankų masažais bei kruopščiai parinktomis ir puikiai tinkančiomis suknelėmis. Jaukias bendrystės akimirkas darželio „Vikutis“ vaikučiai su mamomis įamžino fotosesijos metu, o projekto partnerių dovanos bei maži siurprizai padėjo sustiprinti šventinę nuotaiką.

Projekto „Papuoškime MAMĄ“ iniciatorė Jurgita Raščienė, subūrusi partnerius ir grožio specialistus bei meistrus, tikisi plėtoti šią idėją ir ateityje. „Pirmasis renginys buvo sėkmingas. Ir mamos, ir vaikai, ir tėveliai buvo laimingi. Arėjančios Motinos dienos proga darželio „Vikutis“ kolektyvas linki mamoms savo didelėse, meilės kupinose širdyse, rasti šiek tiek vietos ir sau. Laiminga, švytinti mama – didžiausia dovana ne tik vaikučiui, bet ir visai šeimai“.