Pedagogikos fakulteto bibliotekos

Adresas: Studentų g. 47, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

Tel. nr. 865299695, El. paštas biblioteka@pdf.viko.lt

Galite naudotis visų Vilniaus kolegijos fakultetų bibliotekų paslaugomis. Kiekvieno fakulteto bibliotekos darbo laikas, lokacija ir kontaktai yra skirtingi, juos galite sužinoti https://biblioteka.viko.lt/kontaktai/

Trumpai ir aiškiai galite susipažinti su pagrindinėmis Vilniaus kolegijos bibliotekos funkcijomis ir teikiamomis paslaugomis https://biblioteka.viko.lt/2021/08/31/bibliotekos-informacija-i-kurso-studentams/.

Biblioteka siūlo įvairius informacijos šaltinius, jie yra prenumeruojami, todėl jais gali naudotis tik akademinės bendruomenės nariai, tai yra privilegija, siūlome išbandyti: spausdintas ir elektronines knygas, spausdintus ir elektroninius periodinius leidinius,  pasaulines duomenų bazes, kuriose surasite tūkstančius mokslinių straipsnių, knygų, apžvalgų, ataskaitų, ir pan. Informacija apie šiuos išteklius pateikta bibliotekos puslapyje  „Informacijos ištekliai“, o mokomieji įrašai – https://biblioteka.viko.lt/mokymai-fakultetu-bibliotekose/.

Štai keli el. šaltinių pavyzdžiai, naudingi studijoms: https://biblioteka.viko.lt/informacijos-istekliai/naudingos-nuorodos/pdf-studijoms-naudingi-el-istekliai/.

Laukiame jūsų bibliotekoje, taip pat konsultacijos teikiamos ir nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu, telefonu arba Teams aplinkoje (pagal išankstinį sutarimą).