Vasario 9 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje vyko apskritojo stalo diskusija, organizuota Lietuvos sporto federacijų sąjungos ir Europos jaunimo sporto organizacijos. Tai Erasmus+ projekto  “Geriausia įtrauktis“ diskusija. Diskusijoje dalyvavo skiritingų organizacijų atstovai iš Lietuvos, Graikijos, Suomijos, Italijos, Šiaurės Makedonijos, Olandijos ir Austrijos. Joje dalyvavo Pedagogikos fakulteto dėstytoja Ramūnė Motiejūnaitė, kuri skaitė pranešimą „Neįgaliųjų darbo stereotipų laužymas“, asmeninė istorija ir pamąstymai. Ji pasakojo apie savo patirtis darbe su žmonėmis turinčiais negalią, papasakojo neįgaliųjų sportininkų istorijas. Taip pat kalbėjo, kad svarbu su neįgaliųjų sportu supažindinti būsimus mokytojus, ką ji daro savo paskaitose.

Pranešimus taip pat skaitė:
„Moterys sporto aplinkoje? Asmeninė istorija ir pamąstymai“, kurią pristatė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Aistė Zedelytė-Kaminskė; „Kaip aš atradau kelią į Lietuvos sporto sektorių?“- asmeninę istoriją ir pamąstymus pristatė Gabija Ščerbickaitė, sportininkė, studentė, ENGSO jaunimo jaunoji delegate.
Projektų ir partnerysčių vadovė Nadica Jovanovik (Šiaurės Makedonija) pristatė projektą ir jo rezultatus. Po to dalyviai įsitraukė į diskusiją, kurioje buvo ieškoma sprendimų, kaip spręsti šiuos iššūkius:

  1. įtraukios darbo jėgos sporto sektoriuje lyčių požiūriu.
  2. įtraukiantis užimtumas sporto sektoriuje pagal amžių.
  3. neįgaliųjų įdarbinimas sporto sektoriuje.