Svajūnė Stankūnaitė

Svajūnė Stankūnaitė baigė Vilniaus kolegijos Pradinio ugdymo bakalauro studijas. Šiuo metu dirba vienoje privačioje Vilniaus mokykloje. Anot absolventės, tai yra pats geriausias dalykas, kurį jai suteikė studijos Vilniaus kolegijoje.

Kam patartum rinktis šią specialybę? Kokios savybės reikalingos pradinio ugdymo pedagogui?

Šią specialybę rekomenduočiau rinktis drąsiam, kūrybingam, žingeidžiam, darbą su vaikais mėgstančiam žmogui. Pedagogo darbas kelia daug iššūkių, todėl pedagogo kelią pasirinkęs žmogus turi nebijoti klysti, turi suprasti, kad dirba su Lietuvos ateitimi, didžiuotis savo darbu ir atiduoti jam viską ką turi geriausio.

Kaip atrodo pedagogo darbo diena?

Pedagogo darbo diena prasideda nuo tada kai pabundi iki tada, kai eini miegoti. Pedagogika yra pašaukimas, todėl norėdamas vaikams suteikti geriausią ugdymo kokybę, visą laiką galvoji apie savo darbą ir veiklas kurias nori įgyvendinti savo klasėje.

Kas labiausiai patinka šiame darbe?

Labiausiai šiame darbe patinka suvokti, kad tavo klasėje tikriausiai mokosi būsimi advokatai, teisėjai, Nobelio premijos laureatai, ar prezidentai. Kurti Lietuvos ateitį yra neįkainojamas džiaugsmas.

Kokie didžiausiai iššūkiai?

Didžiausias iššūkis šiame darbe yra sukurti ir organizuoti tokias pamokas bei veiklas, kad šios būtų įdomios, kviestų vaikus domėtis, tobulėti, skatintų norą eiti į mokyklą.

Kokiais pasiekimais džiaugiesi?

Šiais metais išleidau antrą pirmokų kartą. Džiaugiuosi, kad per šiuos metus pasiekėme labai gerų ugdymosi rezultatų. Tikiuosi, kad ateityje darbas taip pat seksis puikiai.

Kodėl pasirinkote šias studijas Vilniaus kolegijoje?

Vilniaus kolegijoje Pradinio ugdymo pedagogikos studijos yra labai gerai vertinamos Lietuvos mokyklose. Šios ugdymo programos kokybė yra labai aukšta, su studentais dirba aukšto lygio specialistai. Kartais studentai, dar nebūna baigę studijų, o jau gauna puikių darbo pasiūlymų. Jeigu esi pasirinktą profesiją mėgstantis studentas, dar praktikų metu tave gali pastebėti būsimieji tavo darbdaviai. Aš pasiūlymo dirbti privačioje mokykloje sulaukiau po dviejų savaičių praktikos.