Laurynas Žakevičius

laurynasLaurynas Žakevičius Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultete baigė Socialinės pedagogikos bakalauro studijas. „Dar nuo vidurinės mokyklos laikų siekiau įgyti kuo daugiau žinių ir lavinti gebėjimus. Visada svajojau būti pavyzdžiu žmonėms.
Studijuodamas Kolegijoje nuolat gilinau turimas žinias bei tobulinau savo gebėjimus. Žinių, praktikos ir saviugdos, su kuria ateina ir patirtis, dėka man pavyko. Savarankiškos studijos aukštojoje mokykloje padėjo suvokti, kad reikia dėti labai daug pastangų, jog pralenktum savo bendramokslius. Išvykimas studijuoti į užsienį pagal Erasmus tarptautinių mainų programą padėjo išsiugdyti toleranciją kitoms kultūroms.
Mokslai Kolegijoje buvo pirmieji mano žingsniai kopiant akademiniais laiptais, o taip pat ir pirmoji pažintis su ta sritimi, kurioje aš ligi šiol dirbu. Labai džiaugiuosi, kad vistik man pavyko įstoti būtent į Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetą, nes kitokio darbo, kuris mane taip džiugintų, neįsivaizduoju. Manau, kad gyvenimo tikslas dirbant daryti teigiamą įtaką žmonėms jau realizuojamas.
Po Kolegijos baigiau išlyginamąsias studijas universitete, vėliau įgijau Edukologijos magistro laipsnį. Dabar sėkmingai dirbu su vaikais ir jaunimu mokyklose, dienos ir kultūros centruose, bendradarbiauju įgyvendinant OLWEUS patyčių prevencinę programą Lietuvos mokyklose.
Noriu palinkėti studentams kuo greičiau atrasti savąjį kelią ir neišsigąsti, jeigu ne viskas klostosi taip, kaip norėtųsi – juk tai gali būti būtent ta veikla, kuri jus džiugins visą likusį gyvenimą.“