Edita Matulevičiūtė

editaEdita Matulevičiūtė Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultete studijavo Lietuvių kalbos ir literatūros pedagogiką. „Nuo pat mažumės visuomet buvau užsispyrusi, ryžtinga ir siekianti užsibrėžtų tikslų. Į Vilniaus kolegiją įstojau visai netikėtai, tačiau šis gyvenimo etapas iki šiol man išliko pats įsimintiniausias. Vos tik pradėjusi studijuoti nespėjau net susivokti, kaip greitai įsitraukiau į studentišką veiklą, o mano svajonės ėmė pildytis. Visos gautos pamokos ir bendravimas su mane supančiais žmonėmis suteikė neįkainojamos patirties, padedančios žengti į priekį savo karjeros vingiais.
Nebuvau pati geriausia studentė, kuria galėtų didžiuotis tėvai ar geru pažymiu įvertinti dėstytojas. Studijų metu pirmenybę teikiau tik studentiškai organizinei veiklai, įvairių sumanymų įgyvendinimui, bendrų tikslų siekimui vardan studentų. Kaip ir visur, taip ir čia, Kolegijoje, teko patirti visko: tiek linksmų, tiek liūdnų, tiek dviprasmiškų akimirkų. Iki šiol jaučiu nostalgiją studijų metams ir noriu padėkoti Vilniaus kolegijai, kad jos dėka tapau daug drąsesnė, aktyvesnė, norinti žengti tik į priekį. Džiaugiuosi, kad pažinau puikią akademinę bendruomenę bei susiradau nuoširdžių draugų bei kolegų, su kuriais palaikau ryšius iki šiol.
Dar studijuodama Vilniaus kolegijoje dirbau Lietuvos studentų atstovybių sąjungoje (LSAS), o pradėtą veiklą šiuo metu tęsiu Jaunimo reikalų departamente. Kaip sakoma, esu ten, kur ir turėčiau būti. Studijas tęsiu universitete – siekiu Teisės edukologijos magistro laipsnio. Esu tikra, kad ši stotelė bus tikrai dar ne paskutinė, nes tikiu, kad manęs laukia ilgas, sėkmingas ir pilnas netikėtumų gyvenimas.
Dar kartą noriu padėkoti visai Vilniaus kolegijos akademinei bendruomenei už tai, kad man buvo suteikta proga ne tik studijuoti, įgyti profesiją, bet taip pat galėjau realizuoti daugumą savo svajonių. Ir tie, kurie vis dar giliai mąsto, ar nori tapti šios aukštosios mokyklos studentu, siūlau apsispręsti teigiamai, nes kiekviena pradžia visada atneša ką nors gera, įsimintina ir reikšminga. Tai padeda eiti savo pasirinktu karjeros keliu!
Esu giliai įsitikinusi, kad sėkmingas žmogus yra tas, kuris sugeba būti tinkamoje vietoje tinkamu laiku, atkakliai siekia savo tikslo, o suklupęs vėl sugeba pakilti. To visiems ir palinkėčiau – būti SĖKMINGIEMS!“