Aistė Aleknavičiūtė

Vis kalbama, ko reikia, kad įvyktų realūs pokyčiai mūsų ugdymo įstaigose. Turime atsakymą – visai nedaug: meilės savo darbui, užsidegimo, auginančio ir palaikančio mokytojo ir kolegos, stiprinančio vadovo šalia.

Be galo didžiuojamės mūsų absolvente Aiste Aleknavičiūte, šiuo metu dirbančia Vilniaus Santariškių lopšelyje–darželyje, kuri šiais metais tapo geriausia Lietuvos ikimokyklinio fizinio ugdymo pedagoge.

Jau studijuodama Aistė buvo be galo aktyviai įsitraukusi ne tik į Vaikystės pedagogikos studijas, bet ir užsidegė fizinio aktyvumo dėstytojos Vilijos Gerasimovičienės entuziazmu ir aktyviomis veiklomis.

Baigusi studijas Aistė ėmė dirbti Santariškių lopšelyje–darželyje, kurio vadove neseniai tapo Fakulteto socialinė partnerė ir dėstytoja Asta Januškevičiūtė.

Be galo didžiuojamės Aiste ir jos pasiekimais, o šioji sėkmės istorija tik patvirtina, kad kalbėjimas ta pačia kalba ir veikimas ta pačia kryptimi, bendrų vertybių ir nuostatų puoselėjimas padeda augti ir stiprėti tiems, kas tiki savimi ir pasitiki savo augintojais, mato didelę savo veiklos prasmę.

Daugiau apie apdovanojimus galite skaityti čia.