Velykos – metas, kai nubunda gamta. Tai pavasario šventė, kai esame drauge su savo šeimomis, skaniai valgome ir ridename margučius. Bet ar labai dažnai prisimename senuosius papročius, suprantame simbolius ir teikiame jiems reikšmę?
Šiemet Velykos kiek kitokios: nerimastingos ir dar labiau verčiančios permąstyti, kokios yra mūsų vertybės, kas iš tiesų yra svarbu ir prasminga. Tokiu metu esame dar glaudžiau susieti su praeitimi ir galbūt kaip tik dabar turime puikią galimybę su pavasario atėjimu ir velykiniais simboliais atgaivinti savo vertybes, patikėti simboliniais elementais, džiaugsmingai būnant kartu šeimose stiprinti sveikatą, nuvyti negandas, išpranašauti puikius metus ir gerą derlių!
Su dideliu nuoširdumu ir atsakomybe dėl apribotos galimybės būti su mieliausiais drauge, Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas dalijasi jaukia velykine dovana visiems: ir liūdniems, ir labai pavasariškiems. Visus pabūti drauge ir prisiminti senuosius Velykų papročius kviečia Velykų ekspertė Ainė ir Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto lektorės Dovilė Miknaitytė bei Rima Aleknavičiūtė–Stasiulė.