Studentų mokslinė draugija

Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto Studentų mokslinė draugija (SMD) – tai savarankiška, savanoriška, pelno nesiekianti studentų organizacija, vienijanti studentus, aktyviai atliekančius taikomuosius tyrimus, siekiančius žinių ir praktinių gebėjimų tobulinimo bei mokslo taikomosios veiklos populiarinimo. Ši organizacija, suburia išradingiausius ir inovatyviai mąstančius skirtingų specialybių VIKO studentus.

Remdamiesi nuoširdaus tarpusavio bendravimo, komandinio darbo principais, veikdami atviroje, demokratiškoje mūsų bendruomenėje siekiame įrodyti, jog mokymosi procesas gali būti patrauklus, o studentiškas laisvalaikis- prasmingas ir įdomus.

SMD – visiems, kurie nori užpildyti savo laisvalaikį prasminga veikla, realizuoti įvairiausias idėjas, bendrauti su motyvuotais studentais ir siekti asmeninio tobulėjimo.

Fakulteto SMD pirmininkė – Radvilė Jakštonytė.

SMD kuratorė – dr. Renata Kondratavičienė, Studijų skyriaus vedėja, docentė.

Su mumis turėsi galimybę:

  • Gilinti žinias įvairiose mokslo srityse
  • Organizuoti mokslo populiarinimo renginius
  • Bendradarbiautisu kuratoriais rašant mokslinius straipsnius, įgyvendinant projektus, kuriuos bus galima pristatyti VIKO SMD organizuojamoje konferencijoje;
  • Linksmai bei produktyviai lesti laiką;
  • Susipažinti su pačiais išradingiausiais ir įdomiausiais VIKO studentais;
  • Lankyti įvairias edukacines bei kultūrines erdves.

Daugiau informacijos apie SMD tikslus, uždavinius ir funkcijas galite rasti:

SMD nuostatai 

Bendraminčiai su kuriais norėtum dalintis žiniomis ir įgyvendinti įvairius mokslinius projektus laukia tavęs Studentų mokslinėje draugijoje!

Registruokis ir mes su Tavimi susisieksime