Studentų atstovybė

Kas mes?


Vilniaus kolegijos Studentų atstovybė – ne pelno siekianti, nevyriausybinė organizacija, vienijanti 7 fakultetų Studentų atstovybes, kurios atstovauja mūsų kolegijos studentams. Organizacijos veikla yra paremta šiomis vertybėmis – atsakomybė, bendruomeniškumas, tęstinumas ir skaidrumas.

Vilniaus kolegijos Studentų atstovybė (toliau – VIKO SA) – buvo įkurta 2001 m. spalio 1 d., kuri yra savarankiška visuomeninė, nepelno siekianti organizacija. Esame juridinis asmuo, turinti finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą, sąskaitą banke, antspaudą.

VIKO SA nuo 2001 m. Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (toliau – LSAS), 2002 m. buvo Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ (toliau – VJOSAS), ir 2013 m. Lietuvos studentų sąjungos (toliau – LSS) narė. 2023 m. Vilniaus kolegijos Studentų atstovybė atnaujino savo narystę Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungoje „Apskritas stalas“.


Kaip tapti nariu? 

Kiekvieną spalio mėnesį vyksta atranka į fakultetų Studentų atstovybes. Jų metu renkamas pirmininkas, administratorius, žmogiškųjų išteklių koordinatorius, komunikacijos koordinatorius, socialinių ir akademinių reikalų koordinatorius. Taip pat galima tapti laisvuoju nariu, nepriklausomai nuo laikotarpio. Laisvieji nariai gali prisijungti prie laisvalaikio arba rinkodaros komitetų.

Jeigu žmogus negalėjo atvykti į atranką, turi susisiekti su fakulteto studentų atstovybės pirmininku ir turės motyvacinį pokalbį su pirmininku.

 

VIKO PDF Studentų atstovybės nariai

Mantas Janušauskas

Pirmininkas

pdf@vikosa.lt

Karolina Dubosaitė

Žmogiškųjų išteklių koordinatorė

pdf.hr@vikosa.lt

Tautvydas Grinkevičius​

Komunikacijos koordinatorius

pdf.rsv@vikosa.lt

Violeta Auzacalitaitė

Socialinių ir akademinių reikalų koordinatorė

pdf.soc-akadem@vikosa.lt

Ema Balašauskaitė

Administratorė

pdf.admin@vikosa.lt

 

Kviečiame sekti mus Instagrame !