Vizitas Varšuvos (Lenkija) aukštosios pedagogikos mokyklos Visuomeninių – humanitarinių mokslų fakultete Olštyne

2013-05-17: Bendros naujienos
Šių metų gegužės 10 – 14 dienomis Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto lektorės Rima Bačiulytė ir Marytė Mikelionienė pagal LLP/ERASMUS dėstytojų mainų programą viešėjo Varšuvos aukštosios pedagogikos mokyklos TWP filiale Olštyne.
Dėstytojos skaitė paskaitas ištęstinių studijų studentams, kurie šioje aukštojoje mokykloje studijuoja nuo penktadienio popietės iki sekmadienio vakaro. Lektorė Rima Bačiulytė skaitė paskaitas apie daugiakultūriškumo ugdymą, vedė pratybas antro ir trečio kurso studentams. Apie kai kuriuos lietuvių ir lenkų kultūros bendrumo aspektus paskaitą skaitė lektorė Marytė Mikelionienė.

Dėstytojos dalyvavo Varšuvos universiteto dėstytojos Kingos Kuzma-Goldanovskos seminare apie XXI amžiaus pedagogiką, dr. Cezary Kurkowski vestame seminare apie socialinių pedagogų darbą su alkoholio problemų turinčiomis šeimomis.

Susitikime su fakulteto dekane dr. Ivona Mysliwczyk, profesore Barbara Golinska, dr. Marta Sliwa ir kitais darbuotojais buvo pasidalinta patirtimi apie baigiamųjų darbų tematiką ir reikalavimus, dėstymo inovacijas. Buvo apsvarstytos bendros studijų problemos, numatyta bendrų projektų tematika, sukonkretintos studentų bendradarbiavimo galimybės.

Naujienos
Naujienų archyvas